چبیا سامانه فروش آنلاین

درباره ما

در سال 1378 خانواده های ایرانی برای اولین بار کامپیوترهای شخصی آشنا شدند در همان سالها بچه های گروه «چیبیا» در شهری کوچک با این جعبه جادویی آشنا شدند و مزه شیرین دنیای برنامه نویسی را چشیدند.
با فراگیر تر شدن دنیای IT در ایران نقش برنامه نویسی روز به روز پررنگ تر شد. شدهه 80 برای بچه های «چیبیا» در یک ابهام اما با کسب تجربه هایی ارزشمند گذشت. انتهای دهه 80 و آغاز دهه 90 شروع فعالیت رسمی بچه های «چیبیا» با نام شرکت هونام سی سخت بود. در تمام این سالها این مجموعه مطالعات متعددیی را در جهت شناخت نرم افزارهای گوناگون، نحوه عملکرد و روند تولید آنها انجام داده و چندین پروژه بزرگ و کوچک را به اتمام رسانده است. تجربه سالها تلاش و تحقیق ما را بر آن داشت تا با توجه به نیاز بازار ایران در جهت تولید نرم افزار ی کاربردی گام برداریم. در ادامه بخشی از فعالیت های مجموعه چیبیا در این سالها آورده شده است.

اولین نرم افزار صددرصد تعاملی رزرواسیون و هتلداری در کشور

گروه نرم افزاری چیبیا تحت عنوان برند تجاری خود «برنوسافت» موفق به طراحی و تدوین نرم افزار صددرصد تعاملی هتل و رزرواسیون برای اولین بار در کشور شده است. این نرم افزار قادر است بدون نیاز به مسئول پذیرش کلیه کارهای مربوطه را به سه زبان زنده دنیا انجام دهد.نرم افزار های کنترل تولید صنعتی

یکی از چالش های موجود در واحد های صنعتی کنترل فرایند تولید و نظارت دقیق بر کارگران و مراحل تولید است. شرکت هونام سی سخت برای اولین بار نرم افزاری را تولید کرده است که با در نظر گرفتن دو فاکتور اصلی زمان و میزان ضایعات و دیگر فاکتورها به تناسب خط تولید کنترل دقیقی بر تولید داشته و کمک بزرگی به بهره وروی و مدیریت واحدهای صنعتی نموده است.

نرم افزاهای انبارداری ویژه صنایع شیمیایی و غذایی

همانطور که میدانید انبار داری مواد غذایی از حساسیت خاصی برخوردار است. این حساسیت از جنبه های مختلف اهمیت دارد. در انبار داری مواد معمولی اجناس وارد انبار شده و با همان ماهیت خارج می شود ولی در مواد غذایی و مواد شیمیایی ممکن است در هنگام انبارداری ماهیت کالا تغییر نمایید. کاهش وزن، فساد، ترکیب و ... از مواردی هستند که ماهیت کالا را تغییر می دهند. این شرکت برای اولین بار در کشور نرم افزاری را که تمامی این فاکتور ها را در نظر گرفته و یک نرم افزار فوق دقیق و پیشرفته میباشد طراحی نموده است.

نرم افزارهای حسابداری شرکتی و صنعتی

افزایش تراکنش های مالی با بزرگ شدن شرکت ها مختلف باعث شده است که امروز امکان انجام کارهای حسابداری به صورت دستی و سنتی امکان پذیر نباشد. لذا نرم افزار های حسابداری یکی از ملزومات اولیه هر شرکت و بنگاه اقتصادی می باشد. نرم افزار های حسابدرای شرکت هونام سی سخت دارای کاربری فوق العاده ساده و روان و در عین حال دقیق و پر قدرت هستند.

صندوق های فروشگاهی مکانیزه ویژه اصنافنرم افزار های ویژه اصناف ابزار های جهت انجام سریع کار و در عین حال مدیریت بر انجام امور هستند شرکت هونام سی سخت نرم افزار های اصناف رو طوری طراحی نموده است که هر کسی با هر سطحی از سواد بتواند به خوبی با آنها کار کند و کسب کار خود رو مدیریت نماید. نرم افزار های این شرکت نرم افزار های واقعا فروشگاهی هستند و نه اینکه صرفا نام نرم افزار فروشگاهی را یدک بکشند.

نرم افزار های نظارتی اماکن ورزشی و دیگر باشگاه های عمومیاهمیت کنترل و نظارت بر امکان ورزشی، با توجه به حضور قشر جوان در آنها و لزوم فرهنگ سازی نظم و امنیت در اینگونه مکان ها باعث شد تا این شرکت نرم افزار ویژه امکان ورزشی و باشگاه های عمومی را طراحی و تولید نماید. باشگاه اعضا، کنترل و نظارت دقیق بر ورود و خروج افراد، صدور کارت های عضویت با آیتم های امنیتی همچون ذخیره سازی تصویر شخص و ... ،ارائه گزارش های متعدد مالی و نظارتی و ... از جمله امکانات این نرم افزارها می باشد

نرم افزارهای صدور بلیط اماکن تفریحی، گردشگری، ورزشی

جهت نظارت بر ورود و خروج اشخاص به اماکن تفریحی، گردشگری، ورزشی و ... این شرکت نرم افزاری را طراحی نموده که علاوه بر صدور بلیط های مختلف تک نفری و گروهی، بلیط استفاده از امکانات و یا تجهیزات ویژه و ... گزارش های متعدد و جامعی را به مدیریت مجموعه ارائه می دهد.

رتبه برتر در حوزه گردشگری الکترونیک

شرکت هونام سی سخت با توجه به تجارب و تخصص خاصی که در زمینه تولید انواع نرم افزار دارد در سالهای اخیر مسئولیت طراحی و تولید کلیه نرم افزارهای گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده گرفته و موفق به کسب رتبه برتر استانی و همچین رتبه دوم کشوری در زمینه گردشگری الکترونیک شده است برخی از این موارد به شرح ذیل هستند:
- تهیه نرم افزار تور مجازی کلیه مناطق گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد
- تهیه نرم افزار های متعدد راهنمای گردشگری استان
- دیجیتال سازی کلیه اقلام اطلاع رسانی و تبلیغاتی جهت کاهش هزینه اقلام کاغذی
- طراحی و پیاده سازی سایت های اینترنتی مختلف برای ارگان های خصوصی و دولتی


نرم افزارهای امنیتی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی کشور

شرکت هونام سی سخت یکی از انگشت شمار شرکت هایی است که در سطح کشور مجاز به تولید نرم افزارهای ویژه اماکن اقامتی می باشد. هتل ها ، مهانپذیر ها، خانه های مسافر، مجتمع های گردشگری و ... نیازمند نرم افزاری می باشند که بتوانند نظارتی بر اقامت اشخاص در هر مجموعه ای باشد. اینگونه نرم افزارها با ارتباط مستقیم با پلیس اطلاعات و امنیت عمومی کشور فرایند نظارت را لحظه ایی و دقیق انجام میدهند.

نرم افزاهای مدیریت کلینیک و مطب

امور حسابداری و مدیریت کلینک و مطب های پزشکی و پیراپزشکی و ارتباط آنها با سازمان های بیمه گر با نرم افزار شرکت هونام سی سخت کاری بسیار ساده، سریع و دقیق است که باعث می شود با کمترین زمان ممکن امور مربوطه به سرانجام برسند. طراحی و تدوین سامانه های متعدد گردگشگری کسب رتبه برتر کشوری در زمینه گردشگری الکترونیک طراحی و تدوین نرم افزار فروشگاهی طراحی و ندوین نرم افزار رستوران و فست فود طراحی و تدوین نرم افزار رزرواسیون و هتل داری طراحی و تدوین نرم افزار حسابداری

مدیران مجموعه چیبیبا

تماس با چیبیا

  • تلفن: 07433331738
  • تلفن: 02128427550
  • 09129171260
  • آدرس تهران: خیابان ولیعصر خیابان رشت بنبست قمی پلاک 6 واحد سوم
  • آدرس یاسوج: خیابان کاشانی 14 پلاک 12 ساختمان پارک علم و فناوری طبقه دوم واحد 27

سایر لینک ها

چیبیا - شبکه های اجتماعی چیبیا - شبکه های اجتماعی چیبیا - شبکه های اجتماعی چیبیا - شبکه های اجتماعی چیبیا - شبکه های اجتماعی چیبیا - شبکه های اجتماعی